Sıkça Sorulan Sorular

Firmamıza sorulan en çok sorulardan bazıları.

Susuz araç yıkama amaçlı üretilmiş solosyonlarla,adresinizde aracınızın dış,lastik,cam ve cant temizliği hizmeti ve firmayız.

7 gün 24 saat websitemizden arabanızın temizlenmesi talimatı verebilirsin. Sipariş vereceğin lokasyonu seçtikten sonra karşına gelen zaman seçeneklerinden uygun olanını seçin. Müşteri hizmetlerimize hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsin.

Tabii ki yıkayabiliyoruz. Verdiğimiz hizmette yere kirli su dökülmüyor. Bu nedenle açık,kapalı,site ve avm otoparklarında rahatça aracınızı temizliyebiliyoruz. Otopark girişindeki yetkili kişiye haber vermeniz bizim için yeterli olacaktır.

Temizlik hizmeti tamamlandıktan sonra siparişlerim bölümünden aldığın hizmeti puanlayabilir ve yorumlarını ekleyebilirsin. Senden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz.Yıkayıcılarımız ise aldığı puanlara göre tarafımızda değerlendiriliyor olup yıkacılarımıza gerekli uyarıları yapıyoruz. Yaptığınız değerlendirmeler sonucunda yıkayıcıların ARABANIYIKA ile devam edip etmeyeceklerini belirliyecektir.

Hayır aracın başında bulunmayacaksınız ! Aracınız temizlenirken istedğiniz yerde olabilirsiniz. Kahve ve çayı fazla kaçırmayın :) Aracın sadece dış temizlenmesi yapılacağından dolayı anahtara ve size gerek yok.

Aracın için aldığın hizmetin bir önceki günü saat 23:59’a kadar yaptığın iptallerde ücret kredi kartına geri yatırılacaktır.Hizmet alacağın gün 4 saat ve daha önce iptale veya değişikliğe karar verirsen “Siparişlerim” bölümünde siparişini iptal edebilirsin ve hizmet ücreti ARABANIYIKA sistemindeki bakiyene eklenir.

Aracını temizlemeye gelen yıkacıların adli sicil kaydı,adresleri kontrol edilmektedir. Ayrıca verdiğimiz dış temizlik hizmetlerinde kullandığımız özel ekipmanlardan dolayı çalışanlarımıza anahtarı teslim etmenize veya arabanı çalışır durumda bırakmana gerek yok.

ARABANIYIKA’nın müşterilerimize özel sunduğu indirimleri e-mail,sms,websitemizde, Instagram ve Facebook sayfalarımızda takip edebilirsin.

“Kullanıcı Paneli” bölümünde bulunan “Adreslerim” kısmına girerek ev,ofis ve yeni adresler ekleyebilirsin. Sipariş vereceğin zaman bu adreslerden birini seçebilir veya yeni bir adres ile siparişe devam edebilirsin.

"Kullanıcı Paneli" bölümünde bulunan “Araçlarım” kısmına girerek birden fazla yeni araç ekleyebilirsin.Sipariş vereceğin zaman bu araçlardan birini seçebilir veya yeni bir araç ile siparişe devam edebilirsin.

Google harita uygulamasından adres ara bölümüne adresi yazarak haritada otomatik olarak çıkacaktır,burada önemli olan aracın bulunduğu lokasyonu doğru işaretlemenizdir. Sadece sokak adı işareretlemeniz lokasyonlarda çalışanlarımız aracı bulmakta zorluk çekiyorlar,lütfen onlara aracının yerini özenle işaretleyere yardımcı ol.

Kişisel bilgilerini “Kullanıcı Paneli” bölümündeki “Bilgilerim” bölümünden güncelleyebilirsin. Fatura kesilebilmesi için TC kimlik numarana, kurumsal fatura kesebilmemiz için şirket bilgilerine ihityacımız var.

Müşterimizin güvenliğin bizim için çok önemli. İyzico’nun güvenli ödeme altyapısını kullanıyoruz. Kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme kabul ediyoruz.

ARABANIYIKA olarak kredi kartı bilgilerini sistemimizde tutmuyoruz.Bütün ödeme bilgilerin İyzico’nun altyapısında güvenli bir şekilde tutuluyor.

Nakit ödemeyi kabul etmiyoruz. Kredi kartı ile ödeme yapmadan sistem araç temizlemeye izin vermiyor ! Yıkayıcı ile müşteri arasında para alış verişi yapılamaz.Yıkayıcı sizden para talep edemez. Etmesi durumunda müşteri hizmetleri ile görüşünüz.